HAZIR WEB SİTE PAKETLERİ İÇİN ;

 

Menüde görünmeyen sayfayı nasıl yaparım?
Site yönetim panelinizde, Kendi Sayfalarım sekmesinde yer alan Yeni Sayfa Ekle bölümünü kullanarak yeni sayfa ekleyin, menüde görünmesini istemediğiniz sayfayı Sayfayı Yayından Kaldırişaretleyin  kaydet yayımla butonuna bastığınızda yan tarafda eklediğiniz sayfa isminin yanında pasif ibaresinin belirdiğini göreceksiniz. Artık web sayfanızda istediğiniz yerden bu sayfaya link verebilirsiniz. Yapmanız gereken link ekle butonundan sayfalara gözat kısımına tıklayarak ekleyeceğiniz sayfayı seçmek. 
Ödenecek Ücret Yıllık mı ? Aylık mı?
itemizde yer alan web site paketlerine ait fiyatlar bir yıllık kullanım bedeli içindir. Bu süreç içinde eklenecek yenilikler için müşterilerden herhangi bir ek ücret talep edilmez. 
Aylık trafik ve kota hizmetlerini arttırabilir miyim?

Evet kota ve aylık trafik hizmetlerni arttrabilirsiniz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.

Satın alınan paket içeriğinde neler olacak?

Satın alınan  paketin içerisinde 1 yıllık isim hakkı , 1 yıllık  hosting  ve aldığınız pakete özgü içerik yönetim özellikleri vardır. Bu konuda ayrıntılı bilgiye, almak istediğiniz ürünün https://www.websitenizolsun.net/ adresindeki linkinden erişebilirsiniz. 

Web sitemin arama motorlarında çıkması nekadar sürer?

Web sitenizin arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin google  arama motorunda yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google, zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Google arama motorunda daha üst sıralarda çıkmak için;

– Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

– Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

– Site içeriğinizi güncel tutmalısınız.

Web Sitemi kendi hostingime taşıyabilirmiyim?
Web sayfalarımız ve onları yönetiğiniz site yönetim panelleri komple bir sistem olup başka bir sunucuya taşınması mümkün değildir. 
Web siteme nasıl video eklerim?
Web alanınıza direk video ekleme özelliği yoktur. Fakat google video, youtube diğer video sunucularına eklediğiniz videolarınızı web sitenizden çalıştırabilirsiniz. 
Web siteme fotoğraf yüklerken hata alıyorum, neden?
Yüklemeye çalıştığınız dosyanın boyutu büyük olabilir. Bu yüzden resim dosyaları 2,5 mb’den daha küçük olmalıdır.