SEO, arama motoru olarak hizmet veren yazılımlarda, sitenizin arama sonuçlarında daha ön planda çıkması için site içinde ve dışında yapılan çalışmalardır.

Arama motorları indeksledikleri sayfalarda güncel içerik, sayfa etiketleri, sayfalarda durma oranı, sitenin performansı ve buna benzer mantıksal kurallar içermektedir. Sürekli güncellilik, ziyaretçi sayısının yoğun olması, site içeriğine uygun başka sitelerle karşılıklı link alıp verme, güncel teknolojileri takip etme gibi işlemler sürekli uygulandığı takdirde ön sayfalara yükselmesine de yardımcı olmaktadır.

  • İstediğiniz anahtar kelimeler için kapsamlı SEO hizmeti. Amacımız sitenizi istediğiniz anahtar kelimeler için ilk sayfalara taşımaktır. Google , Bing de ilk sayfada yer alınız. Yapılan araştırmalara göre arama yapanların %70-80’i 1. sayfadan sonrasına asla bakmıyorlar.
  • Google SEO uyumlu XHTML CSS Web Tasarım ile sizinde siteniz artık ilk sayfalarda çıkabilir.
  • Temiz kodlamaya geçiniz (XHTML CSS). Artık herkes site yapısını baştan aşağıya değiştirerek temiz kodlamaya geçti. .
  • İçerik SEO için altındır. XHTML CSS tasarımını yaptıktan sonra site içeriğinizi derleyerek veya baştan hazırlayarak SEO uyumlu hale getiriyoruz. İstediğiniz Ülkede İstediğiniz Kelimelerde Sizi İlk sayfalara taşıyoruz.

Sizde bu hizmetten yararlanmak ister misiniz?

 Detaylı bilgi ve hizmetimizden yararlanmak için, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz…

İletişim

Detaylı bilgi için;  
Bize ULAŞIN