Bu gizlilik politikası ile websitenizolsun.net (Gizlilik politikasında “Web Siteniz Olsun” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların websitenizolsun.net’ta bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

websitenizolsun.net kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

websitenizolsun.net, kişisel bilgilerin ve websitenizolsun.net kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. websitenizolsun.net bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, websitenizolsun.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, websitenizolsun.net’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, websitenizolsun.net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler websitenizolsun.net tarafından da güncellenebilecektir.

websitenizolsun.net, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi websitenizolsun.net tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

websitenizolsun.net, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

websitenizolsun.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, websitenizolsun.net gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Bu gizlilik politikası websitenizolsun.net URL adresinde ve bu URL’ lenin tüm alt bölümlerinde geçerlidir. Herhangi bir sitede websitenizolsun.net logosunu görmek bu güvenlik kurallarının o site için de geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’in kontrol edilmesi ve gerçekten websitenizolsun.net’e ait bir sayfa olduğundan emin olunması gerekir. websitenizolsun.net  logosunu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlardabilgi@websitenizolsun.net mail adresi kullanılarak temasa geçilmesi gerekmektedir.