31 Aralık 2011

Web site Tasarımı

Web site tasarımı nedir ?
Web sitesinin görüntülenen grafik arayüzünün, menu ve erişim yapısının kullanımı kolay, bilgiye en kısa yolla ulaşabilecek, işlevsel ve hızlı bir yapıda oluşturulmasıdır.

Bir başka deyişle, Web site maliyeti en düşük kesintisiz en hızlı erişim imkanı olan reklam aracıdır.

Görünüşü estetik , kolay arayüze sahip bir web site işletmenizin imajına artı bir değer katar.

Web siteleri belirlenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlanır. İnternet kullanıcıları genel olarak aradıkları konuları arama motorları üzerinden ararlar. Bu sebeple web sitelerinin arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlanması en önemli önceliktir. Fakat sadece arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı ayırt edilmenizi sağlamaz. Rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı internet dünyasında ön sıralarda yer alabilmek için web sitelerinin tasarım kalitesi ve kolay kullanılabilirliği rakiplerinize göre bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Sizde ihtiyacınıza göre web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz kendinize kişisel web site yaptırabilir. Günlükllerinizi yazabilir, fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Yada Türk ticaret kanununa göre artık zorunlu olan firmanıza göre firma sitesi yaptırabilirsiniz.

Bunların dışında, köyünüzün, derneğinizin, kasabanızın, okulunuzun, sınıfınızın da bir web sitesi neden olmasın…

köy sitesi paketi, dernek sitesi paketi, okul sitesi paketi ve sınıf sitesi paketi, hazır site paketlerimiz de bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Lütfen web sitemizi ziyaret ediniz…

...